| Proizvajalec | ESX |
|---|---|
| Model | QXR6.2C |
| Tip | Komponentni sistem |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 90 |
| Maksimalna moč (W) | 180 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvenčni odziv | 65HZ – 25000Hz |
| Montažna globina | 44mm |
| Montažni premer | 161mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za komplet: 2x bas + 2x visokotonec |
🔈 Komponentni sistem
⚡ 90 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 3
Avtozvočniki ESX QXR6.2C
249,00 €
Na zalogi












