| Proizvajalec | ESX |
|---|---|
| Model | QXT6.2C |
| Tip | Komponentni sistem |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 90 |
| Maksimalna moč (W) | 180 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvenčni odziv | 50Hz – 24000Hz |
| Montažna globina | 44mm |
| Montažni premer | 166mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Ford Transit 2014>, Ford Tourneo 2016> |
🔈 Komponentni sistem
⚡ 90 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 3
Avtozvočniki za Ford ESX QXT6.2C
249,00 €
Na zalogi


