| Proizvajalec | Edge |
|---|---|
| Model | EDUPRO6-E3 |
| Tip | Srednjetonci |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 400 |
| Maksimalna moč (W) | 800 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 99 |
| Frekvenčni odziv | 110Hz – 12000Hz |
| Montažna globina | 70mm |
| Montažni premer | 145mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Srednjetonci
⚡ 400 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 4
🔊 99 dB
Avtozvočniki Edge EDUPRO6-E3
109,99 €
Na zalogi








