| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCC 200.2SQL |
| Tip | Komponentni sistem |
| Velikost cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna moč RMS (W) | 200 |
| Maksimalna moč (W) | 380 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 97 |
| Frekvenčni odziv | 50Hz – 22000Hz |
| Montažna globina | 86mm |
| Montažni premer | 183mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Komponentni sistem
⚡ 200 W RMS
📏 20 cm (8")
Ω 4
🔊 97 dB
Avtozvočniki Ground Zero GZCC 200.2SQL
399,00 €
Na zalogi


