| Proizvajalec | ESX |
|---|---|
| Model | QXE10D2 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 25 cm (10") |
| Nominalna moč RMS (W) | 600 |
| Maksimalna moč (W) | 1200 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Resonačna frekvenca (Fs) | 35.6Hz |
| Montažna globina | 155mm |
| Montažni premer | 180mm |
| Glasovna tuljava | 64 mm Dual Voice Coil |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 600 W RMS
📏 25 cm (10")
Ω 2x2
Subwoofer ESX QXE10D2
235,00 €
Dobava po naročilu 14 dni


