| Proizvajalec | Vibe |
|---|---|
| Model | BLACKAIR10D2-V7 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 25 cm (10") |
| Nominalna moč RMS (W) | 600 |
| Maksimalna moč (W) | 1800 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Občutljivost (dB) | 85 |
| Frekvenčni odziv | 30Hz – 1 kHz |
| Montažna globina | 160mm |
| Montažni premer | 235mm |
| Glasovna tuljava | 3“ 4-slojna |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 600 W RMS
📏 25 cm (10")
Ω 2x2
🔊 85 dB
Subwoofer Vibe BLACKAIR10D2-V7
209,99 €
Na zalogi
Šifra: BLACKAIR10D2-V7 Kategorije: 25 cm (10"), Pasivni brez ohišja, Subwooferji
Tehnični podatki
Zadnje ogledani artikli
-
Avtoojačevalec Ground Zero GZIA200.2
149,00 €










