| Proizvajalec | ESX |
|---|---|
| Model | QXE12D2 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 30 cm (12") |
| Nominalna moč RMS (W) | 1000 |
| Maksimalna moč (W) | 2000 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Resonačna frekvenca (Fs) | 34Hz |
| Montažna globina | 185mm |
| Montažni premer | 325mm |
| Glasovna tuljava | 76 mm Dual Voice Coil |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 1000 W RMS
📏 30 cm (12")
Ω 2x2
Subwoofer ESX QXE12D2
329,00 €
Dobava po naročilu 14 dni


