| Proizvajalec | Musway |
|---|---|
| Model | FOUR100 |
| Število kanalov | 4-kanalni |
| Moč 4 Ohm (RMS) | 4 x 120 W |
| Moč 2 Ohm (RMS) | 4 x 200 W |
| Moč v Bridge 4 Ohm (RMS) | 2 x 400 W |
| Razmerje signal/šum | 107 dB |
| Faktor popačenja (THD) | < 0,02% |
| Damping faktor | > 300 |
| High pass filter HPF | 10 – 500 Hz |
| Hi-input | da + autostart |
| Dimenzije | 220 x 45 x 150 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🎚️ 4-kanalni
⚙️ 4 x 120 W RMS @ 4ohm
⚙️ 2 x 400 W RMS @ 4ohm Bridge
Avtoojačevalec Musway FOUR100
349,00 €
Dobava po naročilu 14 dni






