| Proizvajalec | Vibe |
|---|---|
| Model | BLACKAIR15D2-V7 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 38 cm (15") |
| Nominalna moč RMS (W) | 1000 |
| Maksimalna moč (W) | 3000 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Občutljivost (dB) | 89 |
| Frekvenčni odziv | 20Hz – 850Hz |
| Montažna globina | 220mm |
| Montažni premer | 350mm |
| Glasovna tuljava | 3“ 4-slojna |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 1000 W RMS
📏 38 cm (15")
Ω 2x2
🔊 89 dB
Subwoofer Vibe BLACKAIR15D2-V7
279,99 €
Na zalogi
Šifra: BLACKAIR15D2-V7 Kategorije: 38 cm (15"), Pasivni brez ohišja, Subwooferji






