| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZRB 16SPL |
| Tip | Pasivni v ohišju |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 700 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Material membrane | Paper |
| Občutljivost (dB) | 79 |
| Resonančna frekvenca (Fs) | 49,5 Hz |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | dimenzije 410 x 280 x 130 mm |
🔈 Pasivni v ohišju
⚡ 700 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 2x2
🔊 79 dB
Subwoofer v ohišju Ground Zero GZRB 16SPL
199,00 €
Na zalogi




