| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZIW 300 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 30 cm (12") |
| Nominalna moč RMS (W) | 350 |
| Impedanca (Ohm) | 1×4 |
| Občutljivost (dB) | 88 |
| Montažni premer | 287 mm |
| Montažna globina | 149 mm |
| Resonančna frekvenca (Fs) | 30 Hz |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 350 W RMS
📏 30 cm (12")
Ω 1x4
🔊 88 dB
Subwoofer Ground Zero GZIW 300
149,00 €
Na zalogi
Šifra: GZIW300 Kategorije: 30 cm (12"), Pasivni brez ohišja, Subwooferji Blagovna znamka: Ground Zero






