| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZIW 200 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna moč RMS (W) | 150 |
| Impedanca (Ohm) | 1×4 |
| Občutljivost (dB) | 87 |
| Montažni premer | 182 mm |
| Montažna globina | 100 mm |
| Resonančna frekvenca (Fs) | 32 Hz |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 150 W RMS
📏 20 cm (8")
Ω 1x4
🔊 87 dB
Subwoofer Ground Zero GZIW 200
89,00 €
Na zalogi
Šifra: GZIW200 Kategorije: 20 cm (8.0"), Pasivni brez ohišja, Subwooferji Blagovna znamka: Ground Zero






