| Proizvajalec | ESX |
|---|---|
| Model | VXP84 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna moč RMS (W) | 300 |
| Maksimalna moč (W) | 600 |
| Impedanca (Ohm) | 1×4 |
| Resonačna frekvenca (Fs) | 36Hz |
| Montažna globina | 87mm |
| Montažni premer | 210mm |
| Glasovna tuljava | 50 mm CCAW |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 300 W RMS
📏 20 cm (8")
Ω 1x4
Subwoofer ESX VXP84
329,00 €
Dobava po naročilu 14 dni


