| Proizvajalec | ESX |
|---|---|
| Model | VXP104 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 25 cm (10") |
| Nominalna moč RMS (W) | 400 |
| Maksimalna moč (W) | 800 |
| Impedanca (Ohm) | 1×4 |
| Resonačna frekvenca (Fs) | 31Hz |
| Montažna globina | 107mm |
| Montažni premer | 266mm |
| Glasovna tuljava | 65 mm CCAW |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 400 W RMS
📏 25 cm (10")
Ω 1x4
Subwoofer ESX VXP104
399,00 €
Dobava po naročilu 14 dni


