| Proizvajalec | ESX |
|---|---|
| Model | QE822 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna moč RMS (W) | 400 |
| Maksimalna moč (W) | 800 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Material membrane | Paper |
| Montažni premer | 183 mm |
| Montažna globina | 138 |
| Resonančna frekvenca (Fs) | 42,7 Hz |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 400 W RMS
📏 20 cm (8")
Ω 2x2
Subwoofer ESX QE822
169,00 €
Na zalogi










