| Proizvajalec | Digital Designs |
|---|---|
| Model | 712F-D2 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 30 cm (12") |
| Nominalna moč RMS (W) | 1500 |
| Maksimalna moč (W) | 4500 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Resonačna frekvenca (Fs) | 32.13HZ |
| Montažna globina | 228.6mm |
| Montažni premer | 288.9mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 1500 W RMS
📏 30 cm (12")
Ω 2x2
Subwoofer Digital Designs 712F-D2
399,00 €
Na zalogi






