| Proizvajalec | Vibe |
|---|---|
| Model | SLICK5-V7 |
| Tip | Koaksialni |
| Velikost cm (inch) | 13 cm (5.25") |
| Nominalna moč RMS (W) | 70 |
| Maksimalna moč (W) | 210 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 92 |
| Frekvenčni odziv | 60Hz – 25 kHz |
| Montažna globina | 46mm |
| Montažni premer | 112mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Koaksialni
⚡ 70 W RMS
📏 13 cm (5.25")
Ω 4
🔊 92 dB
Avtozvočniki Vibe SLICK5-V7
59,99 €
Na zalogi
Šifra: SLICK5-V7 Kategorije: 13 cm (5.25"), Avtozvočniki, Koaksialni








