| Proizvajalec | Vibe |
|---|---|
| Model | PULSE6-V3 |
| Tip | Koaksialni |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 60 |
| Maksimalna moč (W) | 180 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 91 |
| Frekvenčni odziv | 66Hz – 20000Hz |
| Montažna globina | 53mm |
| Montažni premer | 141mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Koaksialni
⚡ 60 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 4
🔊 91 dB
Avtozvočniki Vibe PULSE6-V3
49,99 €
Na zalogi
Šifra: PULSE6-V3 Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Avtozvočniki, Koaksialni








