| Proizvajalec | Musway |
|---|---|
| Model | ML6.3A |
| Tip | Komponentni sistem |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 100 |
| Maksimalna moč (W) | 200 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvenčni odziv | 50Hz – 30000 Hz |
| Montažna globina | 65mm |
| Montažni premer | 143mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za komplet (2x bas + 2x mid + 2x visokotonec) |
🔈 Komponentni sistem
⚡ 100 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 4
Avtozvočniki Musway ML6.3A
329,00 €
Dobava po naročilu 14 dni








