| Proizvajalec | Musway |
|---|---|
| Model | CSM4.2C |
| Tip | Koaksialni |
| Velikost cm (inch) | 10 cm (4") |
| Nominalna moč RMS (W) | 60 |
| Maksimalna moč (W) | 120 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvenčni odziv (Hz) | 75 – 22.000 |
| Material membrane | Fiberglass |
| Montažni premer | 91 mm |
| Montažna globina | 30 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Koaksialni
⚡ 60 W RMS
📏 10 cm (4")
Ω 4
Avtozvočniki Musway CSM40F za Mercedes
99,00 €
Na zalogi










