| Proizvajalec | JBL |
|---|---|
| Model | Stage3 607C |
| Tip | Komponentni sistem |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 50 |
| Maksimalna moč (W) | 250 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvenčni odziv (Hz) | 55 – 20.000 |
| Montažni premer | 127 mm |
| Montažna globina | 48.5 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Komponentni sistem
⚡ 50 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 3
Avtozvočniki JBL Stage3 607C
109,00 €
Na zalogi
Tehnični podatki
Zadnje ogledani artikli
-
Avtozvočniki JBL CLUB 6520
69,00 €Izvirna cena je bila: 69,00 €.59,00 €Trenutna cena je: 59,00 €.







