| Proizvajalec | JBL |
|---|---|
| Model | Stage 3 6427 |
| Tip | Koaksialni |
| Velikost cm (inch) | 10 x 15 cm (4" x 6") |
| Nominalna moč RMS (W) | 35 |
| Maksimalna moč (W) | 175 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvenčni odziv (Hz) | 75 – 20.000 |
| Montažni premer | 157 mm x 99 mm |
| Montažna globina | 43,9 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈
Koaksialni
⚡
35 W RMS
📏
10 x 15 cm (4" x 6")
Ω
3
Avtozvočniki JBL Stage 3 6427
59,00 €
Na zalogi




