| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZUT 28SQX |
| Tip | Visokotonci |
| Nominalna moč RMS (W) | 80 |
| Maksimalna moč (W) | 130 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 90 |
| Frekvenčni odziv | 2500Hz – 25000Hz |
| Montažna globina | 18mm |
| Montažni premer | 48mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Visokotonci
⚡ 80 W RMS
Ω 4
🔊 90 dB
Avtozvočniki Ground Zero GZUT 28SQX
129,00 €
Na zalogi


