| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZTC 130.2X |
| Tip | Komponentni sistem |
| Velikost cm (inch) | 13 cm (5.25") |
| Nominalna moč RMS (W) | 80 |
| Maksimalna moč (W) | 130 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvenčni odziv (Hz) | 60 – 22.000 |
| Montažni premer | 117.5 mm |
| Montažna globina | 61 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Komponentni sistem
⚡ 80 W RMS
📏 13 cm (5.25")
Ω 3
Avtozvočniki Ground Zero GZTC 130.2X
139,00 €
Na zalogi








