| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZRC 165.3SQ |
| Tip | Komponentni sistem |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 150 |
| Maksimalna moč (W) | 230 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Občutljivost (dB) | 90 |
| Frekvenčni odziv | 35Hz – 25000Hz |
| Montažna globina | 68mm |
| Montažni premer | 142.5mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Komponentni sistem
⚡ 150 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 3
🔊 90 dB
Avtozvočniki Ground Zero GZRC 165.3SQ
449,00 €
Na zalogi
Šifra: GZRC165.3SQ Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Avtozvočniki, Komponentni Blagovna znamka: Ground Zero


