| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCM 6.5N-PROX |
| Tip | Srednjetonci |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 200 |
| Maksimalna moč (W) | 400 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 96 |
| Frekvenčni odziv | 180Hz – 12000Hz |
| Montažna globina | 63mm |
| Montažni premer | 147mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za kos |
🔈 Srednjetonci
⚡ 200 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 4
🔊 96 dB
Avtozvočniki Ground Zero GZCM 6.5N-PROX
239,00 €
Na zalogi
Šifra: GZCM6.5N-PROX Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Avtozvočniki, Srednjetonci Blagovna znamka: Ground Zero


