| Proizvajalec | ESX |
|---|---|
| Model | DCS165 |
| Tip | Komponentni sistem |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 90 |
| Maksimalna moč (W) | 180 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvenčni odziv (Hz) | 56 – 22.000 |
| Material membrane | Impp |
| Montažni premer | 143 mm |
| Montažna globina | 60 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Komponentni sistem
⚡ 90 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 3
Avtozvočniki ESX DCS165
149,00 €
Na zalogi
























