| Proizvajalec | Digital Designs |
|---|---|
| Model | VO-M6.5a |
| Tip | Srednjetonci |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 60 |
| Maksimalna moč (W) | 300 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvenčni odziv (Hz) | 80 – 8.000 |
| Montažni premer | 142.2 mm |
| Montažna globina | 58.4 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Srednjetonci
⚡ 60 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 4
Avtozvočniki Digital Designs VO-M6.5a
140,00 €
Na zalogi
Šifra: VO-M6.5a Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Avtozvočniki, Srednjetonci Blagovna znamka: Digital Designs








