| Proizvajalec | CL Italia |
|---|---|
| Model | CL-018165SET |
| Tip | Komponentni sistem |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Maksimalna moč (W) | 120 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvenčni odziv (Hz) | Bass: 55-8KHz / TW: 3.5-20KHz |
| Montažni premer | 145 mm |
| Montažna globina | 60 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Komponentni sistem
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 4
Avtozvočniki CL ITALIA CL-018165SET
65,00 €
Na zalogi
Šifra: CL-018165SET Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Avtozvočniki, Komponentni Blagovna znamka: CL Italia




