| Proizvajalec | Alpine |
|---|---|
| Model | SPC-R100S |
| Tip | Koaksialni |
| Velikost cm (inch) | 12 cm (4.7") |
| Nominalna moč RMS (W) | 45 |
| Maksimalna moč (W) | 180 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvenčni odziv (Hz) | 100 – 20.000 |
| Montažni premer | 120 mm |
| Montažna globina | 12 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Koaksialni
⚡ 45 W RMS
📏 12 cm (4.7")
Ω 4
Avtozvočniki Alpine SPC-R100S
209,00 €
Dobava po naročilu 14 dni









