| Proizvajalec | Hifonics |
|---|---|
| Model | ZRX200A |
| Tip | Aktivni v ohišju |
| Velikost cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna moč RMS (W) | 150 |
| Maksimalna moč (W) | 300 |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Dimenzije: 245 x 83 x 345 mm |
🔈 Aktivni v ohišju
⚡ 150 W RMS
📏 20 cm (8")
Aktivni subwoofer v ohišju Hifonics ZRX200A
199,00 €
Na zalogi










