| Proizvajalec | Edge |
|---|---|
| Model | EDBX6-E1 |
| Tip | Koaksialni |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 90 |
| Maksimalna moč (W) | 180 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvenčni odziv | 65Hz – 20000Hz |
| Montažna globina | 53mm |
| Montažni premer | 141mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈
Koaksialni
⚡
90 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
4
Avtozvočniki Edge EDBX6-E1
48,99 €
Na zalogi




