| Proizvajalec | Vibe |
|---|---|
| Model | PULSE5-V3 |
| Tip | Koaksialni |
| Velikost cm (inch) | 13 cm (5.25") |
| Nominalna moč RMS (W) | 50 |
| Maksimalna moč (W) | 150 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 90 |
| Frekvenčni odziv | 80Hz – 20000Hz |
| Montažna globina | 50mm |
| Montažni premer | 117mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈
Koaksialni
⚡
50 W RMS
📏
13 cm (5.25")
Ω
4
🔊
90 dB
Avtozvočniki Vibe PULSE5-V3
44,99 €
Na zalogi
Šifra: PULSE5-V3
Kategorije: 13 cm (5.25"), Avtozvočniki, Koaksialni








