| Proizvajalec | Musway |
|---|---|
| Model | MG8 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna moč RMS (W) | 300 |
| Maksimalna moč (W) | 600 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Montažna globina | 138mm |
| Montažni premer | 185mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 300 W RMS
📏 20 cm (8")
Ω 2x2
Subwoofer Musway MG8
249,00 €
Dobava po naročilu 14 dni








