| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZFA4.100 |
| Število kanalov | 4-kanalni |
| Moč 4 Ohm (RMS) | 4 x 65 |
| Moč v Bridge 4 Ohm (RMS) | 2 x 200 |
| Frekvenčni odziv | 15 – 22000 Hz |
| Razmerje signal/šum | > 93 dB |
| Faktor popačenja (THD) | < 0.1% |
| High pass filter HPF | 15 4000 HZ |
| Low pass filter LPF | 40 – 4000 Hz |
| Hi-input | da + autostart |
| Dimenzije | 180 x 53 x 337 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🎚️
4-kanalni
⚙️
4 x 65 RMS @ 4ohm
⚙️
2 x 200 RMS @ 4ohm Bridge
Avtoojačevalec Ground Zero GZFA4.100
179,00 €
Na zalogi






