| Proizvajalec | Edge |
|---|---|
| Model | EDX12D2-E3 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 30 cm (12") |
| Nominalna moč RMS (W) | 2000 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Občutljivost (dB) | 84 |
| Resonačna frekvenca (Fs) | 33Hz |
| Montažna globina | 196mm |
| Montažni premer | 286mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 2000 W RMS
📏 30 cm (12")
Ω 2x2
🔊 84 dB
Subwoofer Edge EDX12D2-E3
379,00 €
Na zalogi






