| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCF 6.5SPL-NEO |
| Tip | Srednjetonci |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 100 |
| Maksimalna moč (W) | 250 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 93 |
| Frekvenčni odziv | 70Hz – 20000Hz |
| Montažna globina | 68mm |
| Montažni premer | 145mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za kos |
🔈 Srednjetonci
⚡ 100 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 4
🔊 93 dB
Avtozvočniki Ground Zero GZCF 6.5SPL-NEO
499,00 €
Na zalogi
Šifra: GZCF6.5SPL-NEO Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Avtozvočniki, Srednjetonci Blagovna znamka: Ground Zero




