| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZUM 80SQ |
| Tip | Srednjetonci |
| Nominalna moč RMS (W) | 50 |
| Maksimalna moč (W) | 80 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Občutljivost (dB) | 90 |
| Frekvenčni odziv | 200Hz – 6000Hz |
| Montažna globina | 35mm |
| Montažni premer | 77mm |
| Glasovna tuljava | 25 mm / 1″ |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Srednjetonci
⚡ 50 W RMS
Ω 3
🔊 90 dB
Avtozvočniki Ground Zero GZUM 80SQ
199,00 €
Na zalogi
Šifra: GZUM80SQ Kategoriji: Avtozvočniki, Srednjetonci






