| Proizvajalec | Vibe |
|---|---|
| Model | CVEN6.5SQW-V9 |
| Tip | Srednjetonci |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 150 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 90 |
| Frekvenčni odziv | 50Hz – 6 kHz |
| Montažna globina | 91mm |
| Montažni premer | 147mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Srednjetonci
⚡ 150 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 4
🔊 90 dB
Avtozvočniki Vibe CVEN6.5SQW-V9
699,99 €
Na zalogi
Šifra: CVEN6.5SQW-V9 Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Avtozvočniki, Srednjetonci







