| Proizvajalec | Edge |
|---|---|
| Model | EDB15D2-E0 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 38 cm (15") |
| Nominalna moč RMS (W) | 750 |
| Maksimalna moč (W) | 1500 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Občutljivost (dB) | 86 |
| Frekvenčni odziv | 20HZ – 450Hz |
| Montažna globina | 189mm |
| Montažni premer | 347mm |
| Glasovna tuljava | 2″ 4-slojna |
| Garancija v letih | 1 |
-20%
🔈
Pasivni brez ohišja
⚡
750 W RMS
📏
38 cm (15")
Ω
2x2
🔊
86 dB
Subwoofer Edge EDB15D2-E0
199,99 € Izvirna cena je bila: 199,99 €.159,00 €Trenutna cena je: 159,00 €.
Najnižja cena zadnjih 30 dni: 199,99 €
Na zalogi
Šifra: EDB15D2-E0
Kategorije: 38 cm (15"), Akcija, Pasivni brez ohišja, Subwooferji, Subwooferji Akcija
Blagovna znamka: Edge






