| Proizvajalec | Vibe |
|---|---|
| Model | BLACKDEATHC12HEX-V7 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 30 cm (12") |
| Nominalna moč RMS (W) | 5000 |
| Maksimalna moč (W) | 15000 |
| Impedanca (Ohm) | 2×1 |
| Občutljivost (dB) | 88 |
| Frekvenčni odziv | 15Hz – 850Hz |
| Montažna globina | 285mm |
| Montažni premer | 301mm |
| Glasovna tuljava | 4″ 8-slojna |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 5000 W RMS
📏 30 cm (12")
Ω 2x1
🔊 88 dB
Subwoofer Vibe BLACKDEATHC12HEX-V7
999,99 €
Na zalogi
Šifra: BLACKDEATHC12HEX-V7 Kategorije: 30 cm (12"), Pasivni brez ohišja, Subwooferji






