| Proizvajalec | Crunch |
|---|---|
| Model | GPX4400.1D |
| Število kanalov | 1-kanalni |
| Moč 4 Ohm (RMS) | 1 x 700 W |
| Moč 2 Ohm (RMS) | 1 x 1200 W |
| Moč 1 Ohm (RMS) | 1 x 2200 W |
| Faktor popačenja (THD) | < 0,5 % (80 Hz) |
| Subsonic filter (Hz) | 10 – 35 Hz @ 12 dB |
| Hi-input | da + autostart |
| Bassboost | 0 – 12 dB @ 40 Hz |
| Dimenzije | 254 x 46 x 395 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🎚️ 1-kanalni
⚙️ 1 x 700 W RMS @ 4ohm
⚙️ 1 x 2200 W RMS @ 1ohm
Avtoojačevalec Crunch GPX4400.1D
299,00 €
Na zalogi






