| Proizvajalec | ESX |
|---|---|
| Model | QL750.1(24V) |
| Število kanalov | 1-kanalni |
| Moč 4 Ohm (RMS) | 1 x 300 W |
| Moč 2 Ohm (RMS) | 1 x 500 W |
| Moč 1 Ohm (RMS) | 1 x 750 W |
| Razmerje signal/šum | > 81 dB |
| Faktor popačenja (THD) | <0,01% |
| Damping faktor | >220 dB |
| Subsonic filter (Hz) | 10 – 40 Hz |
| Hi-input | da + autostart |
| Bassboost | 0 – 12 dB @ 40 Hz |
| Dimenzije | 226 x 43 x 120 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🎚️ 1-kanalni
⚙️ 1 x 300 W RMS @ 4ohm
⚙️ 1 x 750 W RMS @ 1ohm
Avtoojačevalec ESX QL750.1(24V)
299,00 €
Na zalogi






