| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZRW 25-D2 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 25 cm (10") |
| Nominalna moč RMS (W) | 600 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Montažni premer | 228 mm |
| Montažna globina | 151 mm |
| Resonančna frekvenca (Fs) | 26.3 Hz |
| Garancija v letih | 1 |
🔈
Pasivni brez ohišja
⚡
600 W RMS
📏
25 cm (10")
Ω
2x2
Subwoofer Ground Zero GZRW 25-D2
199,00 €
Na zalogi
Šifra: GZRW25-D2
Kategorije: 25 cm (10"), Pasivni brez ohišja, Subwooferji
Blagovna znamka: Ground Zero








