| Proizvajalec | Crunch |
|---|---|
| Model | GTS42 |
| Tip | Koaksialni |
| Velikost cm (inch) | 10 cm (4") |
| Nominalna moč RMS (W) | 60 |
| Maksimalna moč (W) | 120 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvenčni odziv (Hz) | 74 – 22.000 |
| Material membrane | Impp |
| Montažni premer | 94 mm |
| Montažna globina | 42 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Koaksialni
⚡ 60 W RMS
📏 10 cm (4")
Ω 3
Avtozvočniki CRUNCH GTS42
49,90 €
CRUNCH GTS42: 10 cm koaksialni par z Y30 magneti, 60 W RMS (120 W max), 3 Ω, 74–22 kHz. 13 mm svilni Neo tweeter, PP membrane, jeklene košare. Izrez 94 mm, globina 42 mm.
Na zalogi










